NATJEČAJ - NJEGOVANJE ALBANSKOG JEZIKA I KULTURE
NATJEČAJ - PRODUŽENI BORAVAK
Natjecaj - produzeni boravak.docx

NATJEČAJ - STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE

Obavještavamo sve prijavljene kandidate na natječaj za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa odabrana Ivana Jelušić, mag. primarnog obrazovanja.

NATJEČAJ-KEMIJA, BIOLOGIJA, PRIRODA

Obavještavamo sve prijavljene kandidate na natječaj za zapošljavanje jednog učitelja/ice kemije, biologije i prirode da je za to radno mjesto odabrana mag. edukacije biologije i kemije Ivana Prus.

13. travanj 2018.

Prema natječaju za zapošljavanje jenog učitelja/ice matematike na puno određeno radno vrijeme izabrana je Sonja Maričić, mag. edukacije matematike i informatike.

Prema natječaju za zapošljavanje jednog kuhara/ice na puno neodređeno radno vrijeme izabran je Mario Bošnjak, SSS kuhar.

28. ožujak 2018. godine

Natječaj za zapošljavanje učitelja/ice matematike na puno određeno radno vrijeme

Natječaj za zapošljavanje kuhara/ice na puno neodređeno radno vrijeme

16. siječanj 2018. godine

Obavještavamo sve kandidate prjiavljene na natječaj za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave na puno neodređeno radno vrijeme da je u radni odnos primljena Višnja Šustek, magistra primarnog obrazovanja.

22.studeni 2017.

Obavještavamo sve prijavljene kandidate na natječaj za učitelja/icu u produženom boravku da su za to radno mjesto odabrane:

1. Dajana Kostelac, mag. prim. obrazovanja

2. Nives Barić, mag. prim. obrazovanja

3. Martina Tokić, mag prim obrazovanja.

Obavještavamo sve kandidate prijavljene na natječaj za kuhara/icu da je na to radno mjesto primljen Mario Bošnjak.

objavljuje poništenje natječaja

Poništava se natječaj za prijam u radni u odnos jednog učitelja/ice razredne nastave na puno neodređeno radno vrijeme objavljenog 5. rujna 2017. godine na oglasnoj ploči i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na oglasnoj ploči i web stranici Osnovne škole Svete Ane u Osijeku.

Prema natječaju za zapošljavanje jednog učitelja/ice geografije na neodređeno nepuno radno vrijeme primljen je g. Goran Ledenčan, mag. edukacije geografije i mag. etnologije i antropologije.

Prema natječaju za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za učitelja/icu razredne nastave, odabrana je Anja Grošelj, magistra primarnog obrazovanja.

« Listopad 2018 »

18.10.2018. 08:50
18. listopada - Europski dan suzbijanja trgovanja ljudima
Trgovina ljudima je ropstvo modernog doba čije su žrtve najčešće žene i djeca koji se seksualno iskorištavaju i tjeraju na prisilni rad. Procjenjuje se da u Europi godišnje nekoliko stotina tisuća ljudi postanu žrtvama trgovine ljudima.