Cijena ručka u produženom boravku za mjesec listopad 2018. godine iznosi 303,45 kn.

Jasna Findrik

Mladi tehničari

5. lipnja 2011. održana je 40. zmajada na sportskom aerodromu Osijek-Čepin. Osvojili smo 2. mjesto u brojnosti sudionika te smo dobili pehar i zahvalnicu. Okupilo se 3000 djece pa smo dio dana proveli u prirodi i u zabavi.

1. lipnja 2011. godine, u Domu tehnike održana je svečana sjednica povodom obilježavanja 40. godišnjice održavanja Zmajade na području grada Osijeka. OŠ Svete Ane u Osijeku, kao škola koja sve ove godine sudjeluje na toj manifestaciji, dobila je zahvalnicu za dugogodišnju suradnju.

U organizaciji Automoto kluba "Slavonac" 3. svibnja 2011. održano je natjecanje učenika osnovnih škola "Sigurno u prometu" za Osječko-baranjsku županiju. Riječ je o tradicionalnom natjecanju koje se održava 19. godinu zaredom, uz pomoć kojega se odabiru članovi ekipe koja će županiju predstavljati na državnom natjecanju. Teorijski dio natjecanja održan je u Osnovnoj školi "Dobriša Cesarić", dok je poligon za vožnju bicikala bio postavljen na natkrivenom parkiralištu trgovačkog centra Mercator.  Sudjelovala je učenica naše škole Marina Boroš iz 5.a pod vodstvom učiteljice Jasne Findrik.

2. 12. 2009. na Dan grada pridružili smo se Lampionadi. Gotovo svi učenici naše škole uputili su se u povorci s lampionima na Trg slobode gdje je priređen koncert i druge zabavne aktivnosti.

Voditeljica: Jasna Findrik

Kriterij ocjenjivanja - TEHNICKA KULTURA.doc
 MJERILA FIZIKA 8. RAZRED.doc
 MJERILA FIZIKA 7. RAZRED.doc

« Studeni 2018 »

16.11.2018. 12:54
16. studenoga - Međunarodni dan tolerancije
Međunarodni dan tolerancije obilježava se 16. studenoga. To je dan koji nas podsjeća na poštovanje i uvažavanje drugačijih od nas. Dan koji nas potiče na snošljivost prema drugima. Generalna Skupština Ujedinjenih naroda je 1996. godine pozvala zemlje članice da ustanove Dan tolerancije u sladu s Deklaracijom o principima tolerancije koja je potpisana od strane članica 16.11.1995. godine.